İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Xiaomi Mi 11 Ultra Görüntülendi

Xiaomi Mi 11 Ultra Görüntülendi

xiaomi-mi-11-ultra-leak-tech-buff-ph

Çinli Teknoloji devi Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 11 Ultra’ya dair bilgiler sızdırıldı. Yeni amiral gemisinin özellikleri ve tasarımı dikkat çekiyor.

Mi 11 Ultra, kamera özellikleriyle dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi 11 Ultra sızdırılan görüntülerde kamerası ve arka tasarımıyla ilgi çekti. Arka tarafta üç kameraya ek olarak küçük bir ekran barındırdığı görülmekte.

YouTuber Tech Buff PH Mi 11 Ultra videosunu YouTube’ye yüklemiş ve kaldırmış. Bir takipçisi tarafından bu video kaydedildi Ardından yeniden yayınlandı. Videoda görülene göre Mi 11 e göre daha etkiyeci tasarım ve kameraya sahip. Xiaomi Mi 11 Ultra’nın 50 MP birincil kamerası mevcut. Bunun yanında 48 MP ultra geniş açılı kamerası olacağı söyleniliyor. 120x dijital yakınlaştırmalı, 48 MP periskop kamerasının olacağı. Ayrıca ön kamerasının da 20 MP değerinde olması planlanmıştır.

Tech Buff Ph’nın paylaştığına göre IP16 dayanıklılık sertifikasına sahip olacağı görülmekte. Bu bilgi de Xiaomi’nin suya karşı dayanıklılık sertifikası olan ilk telefonu olacak.

Ek olarak Snapdragon 888 işlemciye sahip olacağı da iddia ediliyor. WQHD ve OLED ekran ile 6.67 inç boyutunda olacağı söyleniliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap