İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Wrath of Man Filmi Fragmanı Yayınlandı

Wrath of Man Filmi Fragmanı Yayınlandı

wrath of man fragman dolubellek

Guy Ritchie‘nin Yönettiği, Jason Statham‘ın başrolde oynadığı Wrath of Man Filminin Fragmanı yayınlandı. Film 7 Mayıs’ta sinema severlerle buluşacak.

Aksiyon dolu bir seyir keyfi sunacak olan Wrath of Man filminde başrolde Jason Statham oynuyor. Senaryosunu Ivan Atkinson ve Marn Davies’in‘nin yazdığı filmin ilk fragmanı yayınlandı. Artık 7 Mayısta filmin beyaz perdede yayınlanmasını beklemekteyiz.

Filmde başrolü üstlenen Jason Statham, bir bankanın nakit para taşıyan kamyonunun güvenlik görevlisi rolünü oynuyor. Karaktere “H” ismi verilmiş. Sıradan bir güvenlik görevlisi olarak görünen “H”, bir soygun sırasında ortaya koyduğu üstün yetenekleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Ardından oğlunun öldürüldüğünü öğrenen H, oğlunun katillerinin aramaya başlar. Film, dramatik yöntemlerle oğlunun katillerini bulmaya çalışan H’nin macerasını seyirciyle buluşturacak.

Jason Statham Filmi “Wrath of Man” Fragmanı

Film 2004 yılında yayınlanan Le Convoyeur filminin tekrar çekilmişi olarak hazırlanmakta. Wrath of Man’in oyuncu kadrosunda Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Scott Eastwood, Raul Castillo ve Post Malone gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap