1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Twitter Geri Al Butonu Üzerinde Çalışıyor

Twitter Geri Al Butonu Üzerinde Çalışıyor

twitter geri al dolubellek

Herkesin sosyal medya hesaplarında yazdıklarını yazım yanlışı veya eklemek istediklerinden dolayı düzenleme ihtiyacı olabiliyor. Sadece Twitter’da olmayan düzenleme özelliğini Twitter geri al butonuyla geliyor.

Kullanıcıların herzaman şikayet ettiği bu Tweetleri düzenleme özelliği şirket tarafından bir türlü getirilmiyordu. Ancak Şirket farklı bir yolla bu sorunu çözüyor. Şirketin yazılım geliştiricisi Jane Manchun tarafından yapılan açıklamada “Tweeti Geri Al” özelliği geliyor. Şuan halen test aşamasında olduğı belirtilen özellik ilerleyen zamanlarda kullanıcılarla buluşacak.

Dünyanın en büyük sosyal medya platfomlarından biri olan Twitter geçtiğimiz süreçte kullanıcılarına bir anket yapmıştı. Bu ankette kullanıcılara Twitter hakkında en çok istedikleri şey sorulmuştu. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğundan bu ankete Tweet düzenleme özelliğinin gelmesi cevabını vermişti. Bunun üzerine şirket bu özellik üzerinde çalışmaya başladı. Ve herkesin beklediği özellik artık geliyor.

Bu özellik Tweet düzenlemekten ziyade yaptığınız bir paylaşımı takipçileriniz henüz görmeden iptal edebilmenizi sağlıyor. Jane Machun Wong bu özelliği paylaştığı tweetteki bir görselle bizlere gösterdi.

İşte Twitter Geri Al Özelliği

Jane Manchun Wong’un paylaştığı görsele göre Tweet attıktan sonra karşımıza görseldeki gibi bir uyarı çıkıyor. Bununla birlikte Tweetiniz gönderiliyor yazan ekranda hemen altında Tweeti geri al yazmakta. Bu butonun üzerinde de geri sayım yapılmakta. O geri sayım süresinde Tweetinizi geri alabilirsiniz. Süre dolduğunda kullanıcılarınızla paylaşılmış olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap