İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Resimlere Şarkı Söyletme Nasıl Yapılır?

Resimlere Şarkı Söyletme Nasıl Yapılır?

fotograflari-canlandirma-uygulamasi-wombo

Günümüzde özellikle sosyal medyada gördüğümüz paylaşımlar arasında resimlere şarkı söyletme paylaşımlarının trendde olduğunu görmekteyiz. Bunun resimlere nasıl uygulandığını anlatmaya çalışacağız.

Yakın bir zamanda resimleri canlandırma trend olmuştu. Ardından şimdi de resimlere şarkı söyletme herkes tarafından paylaşılıyor. Peki bu uygulama nasıl yapılır? Telefonunuzdan tek bir uygulama sayesinde hareketsiz olan resimlere şarkı söyletme yapıp hareketlendirebilirsiniz.

Resimlere Şarkı Söyletme Uygulaması: Biugo

Profesyonel video düzenleme uygulaması olan Biugo, son zamanlarda resimlere ve videolara animasyon yada efekt etkleme konusunda ön plana çıkmaya başladı. içerisinde bulunan yüzlerce efekt sayesinde eğlenceli videolar oluşturabilmektesiniz. Biugo uygulamasıyla neler yapabildiğimize bir bakalım.

1- Hareketli Wallpaper Oluşturmak

Biugo uygulaması ile birbirinden güzel hareketli wallpaper oluşturabilirsiniz. Wallpaper düzenlemek için tek yapmanız geren uygulamayı cep telefonunuza indirmek. Uygulamaya girdiğinizde üstte bulunan Wallpaper sekmesine girerek hangi tarzda wallpaper yapmak istediğinizi seçebilirsiniz. Bunun ardından animasyonlu olan bu görseller üzerinize eklemek istediğiniz resminizi seçebilirsiniz. Uygulama kendisi resimdeki şahsı keserek animasyon üzerine ekleyebilmekte.

2- Resimdeki Kişiyi Keserek Farklı Videolara Yerleştirmek

Bu uygulama ile resimler üzerindeki şahısları keserek uygulama içerisindeki görsellere yerleştirebilirsiniz. Uçan halı üzerinde kendinizi görmek yada hareket eden bir lüks arabada sizin bulunmanızı istiyorsanız bunu kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken Biugo uygulamasına girip üst sekmede bulunan Cut Cut bölümüne girmek. ardından resinizi hangi görsel ile birleştirmek istiyorsanız o görseli seçmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra da kendi eklemek istediğiniz resmi seçerek montajı gerçekleştirebilirsiniz.

3- Videolardaki Gökyüzüne Dilediğiniz Efekti ve Resmi ekleyin: Magic Sky

Uygulama içerisinde belirlenen videolardaki gökyüzüne animasyonlar içerisine resimler ekleyip üzerinde havai fişekler patlatabilirsiniz. Bunu yapmak için uygulamanın üst sekmesinde bulunan Magic Sky bölümüne girmelisiniz. Ardından hangi görseli düzenlemek istiyorsanız seçerek üzerine istediğiniz görseli eklemeniz yeterli olacaktır.

4- Deepfake İle Resimlere Şarkı Söyletme

En fazla popüler olan da aslında bu başlığımız altında bulunmakta. Deepfake dediğimiz yöntem ile fotoğrafları canlandırmak ve hareket vermek mümkün. Bunun bir alternatifi olan resme hareket verirken aynı zamanda bir de şarkı söyletmek herkesin ilgisini çekmekte. Biugo uygulaması sayesinde birden fazla şarkı için resimlerinizi düzenleyebilmektesiniz. Farklı şarkı alternatifleri sunan uygulama arkadaş ortamlarında eğlenceli vakit geçirmemizi sağlayacak.

Uygulamayı açtıktan sonra üst sekmeyi sola kaydırarak Magic Face bölümüne girin. Ardından dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şarkı söyletmek istediğiniz resmi seçmek olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap