1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG: New State Üstün Grafikleriyle Duyuruldu
Trendlerdeki Yazı

PUBG: New State Üstün Grafikleriyle Duyuruldu

pubg new state afiş dolubellek

PUBG Mobile yeni sürümünü resmen duyuruldu. Oyunun geliştirici ekibi, PUBG: New State’in benzersiz grafik özellikleriyle geleceğini açıkladı. Ayrıca tanıtım videosu yayınlanarak bunu bizlere göstermiş oldular.

PUBG Mobile geliştirici ekibi Krafton Inc. yeni bir fragman yayınlarayak oyunun takipçilerini heyecanlandırdı. Bununla birlikte yeni sürümle ilgili açıklamalarda bulundu.

Geliştirici şirket tarafndan yapılan açıklamada yeni sürüme New State ismi veriliyor. Bu yeni sürüm daha önceden de belirtildiği gibi 2051 yılında geçecek. Bu da o döneme ayak uyduran silahlar ve ekipmanların olacağı anlamı taşımakta. Bunların hepsini tanıtım filminde görebilmekteyiz.

Yapılan açıklamalardan anlaşılana göre yeni sürüm yeni bir harita ile gelecek. Ekibin açıklamalarına göre grafikler öylesine güçlü olacak ki telefonların şartlarını zorlayacak. Ayrıca hayatta kalma üzerine kurulu olan oyunda yeni sürümle birlikte bunun yeni yollarını deneyimleneceğini belirtiyorlar.

Yeni sürüm denildiğinde herşeyin değişeceği akıllara gelmesin. Oyunun oynanış mantığı aynı. Bununla birlikte sadece yeni silahlar ve oyun deneyimleri sunmayı amaçlıyor.

PUBG: New State Google Play Üzerinde Ön Siparişe Başladı

Kullanıcılar şu andan itibaren Google Play üzerinden ön sipariş verebiliyorlar. Ayrıca ön sipariş için de bir hediye takdim edilmekte. Ön siparişte sınırlı sayıda özel kalıcı araç kostümü veriliyor. Bununla birlikte yayınlanma tarihi de açıklanmakta. Ön kayıt yaptırmak isteyenler buradan başvuruda bulunabilirler.

PUBG Mobile Yeni Sürüm New State Tanıtım Videosu:

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. ayyildiz_avatar
    2 gün önce

    Bence pugb oyun olarak iyi ama insanı aynı sigara,alkol ve uyuşturucu gibi kendinde hapsediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir