İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix’in Yeni Türk Dizisi 50M2 Tanıtımı

Netflix’in Yeni Türk Dizisi 50M2 Tanıtımı

AAAABfOKl2pKiMXz3J1vLFLJZhWI3VY_B-VkbF6yd7CEDPeClRN9muRYYf8s7taapuuwXHsAOKzTuF4a-FoYo5Ek1VeK-JmgRObBVONhyXEG3jCiUq_3SZO4aaGc_22d3g

Dijital Dünya’da en popüler yayın organlarından biri olan Netflix 50M2 isimli yeni Türk dizisini tanıttı. Başrolünde Engin Öztürk’ün yer aldığı 50M2 dizisi Türk dizileri arasında yeni bir ivmeyi hedefliyor.

Dizinin yönetmenlik koltuğunda Burak Aksak ve Selçuk Aydemir yer alıyor. Ayrıca dizinin kadrosunda Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin ve Yiğit Kirazcı gibi ünlü isimler rol alıyor.

Dizinin konusu başrol Engin Öztürk’ün (Gölge)karakteri etrafında dönüyor. Gölge karakteri küçüklüğünden beri kendisini yetiştiren ve ona çok şey borçlu olan Servet Nadir’in karanlık işlerini yapıyor. Küçüklüğüne ve yaşadıklarına dair hiç bir şey hatırlamayan gölge onu geçmişe bağlayan şeylerin peşine düşüyor. Kendisini geçmişe bağlayan fotoğraflardan hareketle kim olduğunu araştırmaya başlıyor. Araştırdıkça kendisini büyüten Servet Nadir’in yalanlarıyla karşılaşıyor. Bu araştırmalar sırasında ‘Güzelce Mahallesi’ndeki 50 metrekarelik terzi dükkanına geliyor. Mahalleli Gölgeyi ölen terzi Adil’in oğlu Adem sanıyor. Gidecek başka hiç bir yeri olmayan Gölgenin karanlık geçmişinin sırları 50M2’lik bir terzi dükkanında aydınlanmaya başlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap