İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix Sıcak Kafa Dizisinin Çekimlerine Başladığını Duyurdu

Netflix Sıcak Kafa Dizisinin Çekimlerine Başladığını Duyurdu

netflix-sicak-kafa-dizisi

Netflix Sıcak Kafa dizisinin çekimlerine başladığını duyurdu. Netflix Türkiye’de yeni içeriklerine hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Kıvanç Tatlıtuğ‘un yeni projesini duyuran Netflix şimdi de Sıcak Kafa dizisinin haberini verdi.

Sıcak Kafa dizisinin yönetmen koltuğunda Mert Baykal ve Umur Turagay yer alıyor. Oyuncu Kadrosu ise Osman Sonant, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer, Gonca Vuslateri, Özgür Emre Yıldırım, Zerrin Sümer, Erdem Akakçe, Şebnem Hassanisoughi, Hakan Gerçek, Cüneyt Uzunlar, Barış Yıldız, Furkan Kalabalık, Arda Anarat ve Haluk Bilginer gibi isimler var. Dizinin yapımcılığında Timür Savcı yer alıyor.

Sıcak Kafa dizisi belirtilenlere göre 8 bölümden oluşacak. Konusu ise distopik bir hikaye çevresinde gelişecek. Söylenenlere göre dizi 2022 yılı içinde izleyiciyle buluşacak. Sıcak Kafa dizisi Afşin Kum‘un “aynı” isimli romanından uyarlanmaktadır.

Sıcak Kafa dizisinin konusuna gelecek olursak konuşma yolu ile bulaşan bir zihinsel hastalığın dünyada ki bütün düzeni bozduğunu ele alıyor. Her şeyin yerle bir olduğu bu hastalıktan yalnızca bir kişi etkilenmiyor. O da eski bir dil bilimci olan Murat Siyavuş’tur. Fakat Murat Siyavuş kötü emelleri olanlar tarafından aranmaktadır. Murat Siyavuş bunu öğrenince hem kötülerden kaçıyor hem de hastalığın kaynağını aramaya koyuluyor.

Yorum Yap

Yorum Yap