İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix Lucifer’ın 5. Sezon Yeni Bölümlerini Mayıs’ta Yayınlayacak

Netflix Lucifer’ın 5. Sezon Yeni Bölümlerini Mayıs’ta Yayınlayacak

dolubellek

Netflix’in son zamanlarda en çok izlenen dizisi Lucifer‘ın 5. sezon ilk bölümleri Ağustos’ta yayınlanmıştı. Şimdi de dizinin 5. sezonu 2. kısım ile ekranlara geliyor. Açıklamaya göre yeni bölümler 28 Mayıs’ta yayınlanacak.

The Sandman çizgi romanlarıyla tanıdığımız Lucifer dizisi yeni bölümleriyle izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor.

Bildiğiniz üzere Lucifer’ın 5. sezonu için izleyiciler uzun bir süre beklemişti. Bu bekleyiş 5. sezonun ilk kısımının Ağustos ayında yayınlanmasıyla son bulmuştu. 5. sezonun ardından gelecek olan 2. kısım için de yine uzun süre beklenileceği kanaati oluşmuştu. Ancak Netflix Lucifer’ın 5. sezonun ikinci kısımlarını 28 Mayıs’ta yayınlayacağını açıkladı.

Lucifer 5. Sezon Yeni Bölümleri

Lucifer 5. sezon yeni bölümleri ilk kısımda olduğu gibi sekiz bölümden oluşmaktadır. Hikaye olarak 5. sezonda kaldığı yerden devam edecektir. Yani Los Angeles’e suçluluları yakalamak üzere gelen Lucifer onların peşine düşecek ve cezalandırmaya devam edecektir. Netflix Lucifer’ın 5. sezon ile final yapacağını duyurmuştu. Ancak daha sonra diziye 6. sezon onayı geldi. Haliyle sıkı Lucifer takipçileri bu duruma çok sevindiler.

Yorum Yap

Yorum Yap