1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Naau: Tle Lost Eye: Yerli VR Oyunu Steam’da

Naau: Tle Lost Eye: Yerli VR Oyunu Steam’da

capsule_616x353

Türkler tarafından geloştirilen “Naau: The Lost Eye” oyunu 25 Şubatta Steam’da olacak. Ütopik bir evrende enerji taşı çalınan Naau’nun aksiyon dolu macerasını barındırıyor. Türk geliştiriiler oyunun geliştirme aşamasında sona geldi.

Sürekli büyüyen video oyun sektörü, Türk geliştiricilerin de dikkatini çekiyor. Bundan dolayı her gecen gün yeni bir Türk yapımı video oyunla karşılaşabiliyoruz. Naau: The Lost Eye isimli VR oyun Gamebit Studio tarafından geliştiriliyor. Projenin sonuna gelindiği ifade ediliyor. Çok kısa bir süre sonra Steam üzerinden erişilecek bu VR oyundan bahsedeceğiz.

Gamebit Studio ekibinin hedefine göre 25 Şubat’ta Steam üzerinden erişime açılmış olacak. Oyunun ismi Gamebit Studio ekibi tarafından Naau: The Lost Eye olarak belirlendi. Sanal gerçeklik ekipmanlarıyla oynanabilecek oyun takipçilerine aksiyon dolu benzersiz bir deneyim vadediyor. Bunun yanında Naau: The Lost Eye Valve Index, HTC Vive veya Oculus Rift ile oynanamayı destekliyor. Oyun grafikleriyle de oyuncuların dikkatini çekecek.

Türk geliştiricilerin Gamebit Studio tarafından çalışmaları yürüttüğü Naau: The Lost Eye, Naau isimli bir karakterin macerasından oluşuyor. Naau’ya ait bir enerji taşının gizemli üç kişi tarafından çalınmasıyla Naau’nun bu taşın peşine düşmesini konu alıyor. Oyundaki amaç, ipuçlarını toplayarak belli bulmacaları doldurmak. Doldurduktan sonra çalınan enerji taşını bulmaya çalışmak. Tüm bunları yaparken karşınıza çıkacak canavarları da alt etmeniz gerekecek.

Bunun yanında Sanal gerçeklik ekipmanlarıyla oynanabilecek olan Naau: The Lost Eye, yüksek kalite oyun deneyimi için donanımı duyurdu. 16 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 980 ekran kartını kullanarak yüksek kaliteye destek verecek.

Naau: The Lost Eye tanıtım videosu

Yorum Yap

Yorum Yap