İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Mortal Kombat Film Fragmanı Yayınlandı

Mortal Kombat Film Fragmanı Yayınlandı

mortal-kombat-dolubellek.com

Bilindiği üzere Mortal Kombat filminin yapımcılığını James Wan üstlenmekte. 9 Nisanda vizyona girecek filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Video oyunlardan uyarlama filmler son dönemlerde çok revaçta. Bununla birlikte gişede her seferinde hayal kırıklığı yaratan bu uyarlama filmlerden yapımcılar vazgeçmiyor. Hollywood, halihazırda bir hayran kitlesi bulunan bu video oyunlardan senaryo üretim film çekme peşinde. Bununla birlikte hem televizyonda hem de sinemada video oyun uyarlaması yapımlara ortaya çıkmakta. Önümüzdeki Nisan ayında da bu uyarlamalardan biri olan Mortal Kombat vizyona girecek.

daha önce bu video oyundan bir uyarlama film 1995 yılında gelmişti. “Ölümcül Dövüş” ismini taşıyan bu filmin yeni uyarlamasında yönetmen koltuğunda Simon McQuoid oturuyor. Filmin yapımcıları arasında hem yapımcı hem de yönetmen olarak gişelerde başarı yakalayan James Wan bulunmakta.

Yeni Mortal Kombat Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Mortal Kombat’ın oyuncu kadrosunda Lewis Tan, Hiroyuki Sanada, Ludi Lin, Joe Taslim, Jessica McNamee, Mehcad Brooks, Chin Han, Josh Lawson, Max Huang ve Tadanobu Asano gibi isimler yer alıyor. Liu Kang, Kano, Sub-Zero, Sonya Blade, Jax Briggs ve Kung Lao gibi video oyunu serisinin popüler karakterleri bu yeni film uyarlamasında karşımıza çıkacak karakterler arasında bulunmakta.

Yorum Yap

Yorum Yap