1. Ana Sayfa
  2. Otomobil
  3. Mercedes-Benz, Autoshow’da 10 yeni modelini duyurdu

Mercedes-Benz, Autoshow’da 10 yeni modelini duyurdu

featured

Türkiye’nin birinci dijital Autoshow aktifliği olma özelliğine sahip Autoshow 2021 Mobility Fuarı için geri sayım başladı. 14-26 Eylül tarihleri ortasında dijital olarak gerçekleşmesi beklenen aktiflikte 35 markanın 250’nin üzerinde modeli araba tutkunları için vitrine çıkmaya hazırlanıyor.

Elbet bu şirketlerin başında Almanya merkezli Mercedes-Benz geliyor. Aktifliğin son gününe kadar dijital standında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek şirket, bünyesinde barındırdığı 4 markasıyla toplamda 10 farklı modelini görücüye çıkaracak.

Mercedes-Benz, Autoshow Mobility’de 4 farklı markasıyla sahne alacak

Aktifliğe damga vurması beklenen şirket; Mercedes-Benz çatısı altında sunulan 4 farklı markanın (Mercedes-Benz, Mercedes-AMG, Mercedes-EQ, Mercedes-Maybach) standlarında birçok yeni model birinci defa araba ve teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor.

Mercedes-EQ markasının standında, bu markanın farklı segmentlerdeki 3 farklı modeli olan; EQC, EQA ve EQS yer alırken, performansı lüksle buluşturan Mercedes-AMG markasının standında önümüzdeki aylarda satışa sunulacak, yenilenen Mercedes-AMG GT 4-Kapı Coupé modeli bulunuyor.

Mercedes-Benz markasının altında Yeni C-Serisi başta olmak üzere Yeni CLS, GLB ve G-Serisi yer alırken, sonuncu lüksü temsil eden Mercedes-Maybach markasının standında, Yeni Mercedes-Maybach S-Serisi ziyaretçilerini bekliyor.

Mercedes-Benz markasının standındaki öne çıkan modeli; Yeni C-Serisi. Tüm dünyada olduğu üzere Türkiye pazarında da çok kıymetli yere sahip olan ve büsbütün yenilenen Yeni C-Serisi de birinci sefer Autoshow 2021’de Türk araba tutkunlarıyla buluşuyor.

Araba dünyasının merakla beklenen aktifliği Autoshow 2021 Mobility, yarından itibaren tüm ziyaretçilere açılacak. Büsbütün dijital ve fiyatsız olması beklenen aktiflikte otomotiv tutkunları inanılmaz bir tecrübe yaşayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap