1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. LG, Televizyon 2021 Serisini Satışa Sunuyor

LG, Televizyon 2021 Serisini Satışa Sunuyor

featured

Yeni OLED, QNED Mini LED ve NanoCell Televizyonları içeren seriyi LG Electronics (LG) duyurdu. Her zamankinden daha fazla seçenekle ve geniş yelpazesiyle LG tarafından 2021 Premium Tv serisi geliyor. LG televizyon serisi nasıl olacak sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

İlk aşamada Güney kore ve ABD’de satışa sunulacak LG Televizyon 2021 serisi Türkiye’ye de gelecek. 2021’in ikinci çeyreğinde Türkiye’de de satışa sunulması planlanmakta. 43 inçten başlayan seri 88 inç olan büyüleyici izleme deneyimine sahip televizyonlar da barındırıyor. Böylece her isteğe hitap eden bir seri ile LG, Televizyon deneyimi sunmayı amaçlamakta.

OLED LG Tv’ler

LG Televizyon 2021 serisini OLED olanları kendi parlaklığını kontrol edebilen milyonlarda piksele sahip. Bu OLED pikselleri kusursuz siyah ve renkler sunmakta. Bu da izleyicilere benzersiz bir TV deneyimi Sunmakta. Dekorasyonla uyum sağlayan çok ince bir yapıya sahip. G1 serisindeki OLED evo teknolojisi benzersiz netlik, ayrıntı ve gerçeklik sunmakta.

OLED serisinde oyuncuların hoşuna gidecek televizyonlar da bulunmakta. Oyunseverlerin tercihi olan 48 inç tv de bulunmakta. Bunun yanında B1 ve A1 serileri ise OLED teknolojisine geçmeyi düşünenler için uygun birer tv olacak.

QNED Mini LED LG Televizyon Modelleri

Bu televizyonlar LCD Tv deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. 8k ve 4k seçenekleriyle sunulacak olan tv’ler sıradan LCD Tv’lere kıyasla daha derin siyah tonlara sahip olacak. Ayrıca daha net HDR görüntü kalitesi sunana LCD TV kategorisine yeni bir standart getirmekte. Bunun yanında arka aydınlatma da kullanılmakta.

NanoCell Tv’ler

Yeni NanoCell serisi 8k ve 4k modelleri ile LG TV 2021 serisinde en fazla 8k ve 4k seçeneğine sahip klasman olmakta. Tüm modellerinde soluk renklerin filtrelendirilmesi için nanı parçacıklar bulunmakta. Bununla beraber izleyiciler en sevdikleri film ve dizileri gerçek renklerle izleyebilecekler.

bunun yanında tüm televizyonlarda yepyeni, farklılık katan özellikler bulunmakta. Bu seri Dolby Vision IQ, Dolby Atmos®, HDR10 PRO ve Filmmaker Mode™ desteği ile gelmekte. Ayrıca sporseverler de düşünülmüş. Maç bildirimi özelliğiyle ligdeli takımları takip etmek mümkün olacak. Bluetooth Surround ses özelliğiyle bluetooth ile üstün ses kalitesi alınabilmekte.

Yorum Yap

Yorum Yap