İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi 2021’de Netflix’te Yayınlanacak

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi 2021’de Netflix’te Yayınlanacak

kivanc-nvB2_cover

Son zamanlarda herhangi bir projede yer almayan başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yeni dizisi için Netflix ile anlaşma sağladı.

2020’nin sonlarına doğru yeni yapımlarını duyuran Netflix başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin rol aldığı yeni yapımını duyurdu. Bu yeni yapımın yönetmen koltuğunda ise Tolga Karaçelik yer alıyor. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve yönetmen Tolga Karaçelik’i bir araya getiren Netflix dizisi macera türünde olup denizaltında geçen bir hikayeyi konu ediniyor. Dizi ile ilgili pek fazla açıklama yapılmamasına rağmen etrafta dizinin adının “Bir Denizaltı Hikayesi” olduğu yönünde haberler dolaşıyor.

Denizaltındaki bir araştırmacıyı canlandıracak olan Kıvanç Tatlıtuğ’un Netflix dizisinde Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal gibi oyuncular yer alıyor.

Bir denizaltı hikayesi dünyada meydana gelen doğal afet sonucunda önemli bilim insanlarının hayatta kalmak için bir denizaltına binmek zorunda kalmasını ve bindikleri denizaltının gerçekte hangi amaca hizmet ettiğinin araştırılmasını konu ediniyor.

Bir Denizaltı Hikayesi’nin 2021 yılında yayında olması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap