1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Hızlı ve Öfkeli 9’un Vizyon Tarihi Belli Oldu

Hızlı ve Öfkeli 9’un Vizyon Tarihi Belli Oldu

38969

Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filmi 28 Mayıs 2021 tarihinde gösterime giriyor. Serinin pek çok filminde yönetmen koltuğunda oturan Justin Lin 9. filmde de yönetmen koltuğunda yer alıyor. Filmin baş karakterlerinden biri olan Vin Diesel’in (Dominic Toretto) ifadelerine göre bir sonraki film iki ayrı bölüm şeklinde izleyiciyle buluşarak ekranlara veda edecek.

Serinin yapımcılığını üstlenen Neal Moritz’in açıklamalarına göre son filmin finali akıllarda iz bırakacak ve Hızlı ve Öfkeli serisine yaraşır şekilde olacak. Eğer pandemi sürecinde şiddetli bir salgın dalgası ile karşılaşılmadığı sürece bildirilen tarihte yani 28 Mayıs 2021’de vizyona girecek.

Hızlı ve Öfkeli 9’da Dominic Toretto önceliklerini oğlu Brian ve eşi Letty’den yana kullanıyor ve onların hayatlarını korumaya odaklanıyor. Fakat Toretto’nun geçmişi peşini bırakmıyor. Geçmişte yaşananlar tekrar gün yüzüne çıkıyor ve maziyle savaşmak zorunda kalıyor. Hızlı ve Öfkeli 9’un kadrosunda Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Lucas Black, Tyrese Gibson, Lex Elle ve John Cena gibi pek çok ünlü isim yer alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap