1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Galaxy S22 Plus kamera özellikleri sızdırıldı

Galaxy S22 Plus kamera özellikleri sızdırıldı

featured

Samsung’un özellikleri sızdırılan Galaxy S21 FE modeli beklenirken gelecek yıl tanıtılacak Galaxy S22 ailesi ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı. Sızıntılara nazaran Galaxy S22 Plus modeli 50 Megapiksel kameraya sahip olacak.

Her ne kadar gelecek yıl Galaxy S22 küçük modelinin piyasaya sürüleceği sav edilse de sızıntılar her vakit olduğu üzere 3 modelin tanıtılacağını gösteriyor.

Galaxy S22 Plus modeline 50 Megapiksel kamera sürprizi

Tron isimli Twitter kullanıcı tarafından ekran özellikleri sızdırılan Galaxy S22 Plus modelinde 6.55 inç LTPS panel kullanılacak. Exynos 2200 işlemci ile gelmesi beklenen model, ABD pazarında Snapdragon 898 işlemciyle satılacak.

Samsung, taşınabilir işlemcilerinde birinci defa AMD tarafından üretilen grafik arabirimini kullanacak. Computex 2021’de açıklanan bilgilere nazaran Exynos işlemcilerde Ray Tracing teknolojisi yer alacak.

Yeni aygıtta, Galaxy 21 Plus modelinde de olduğu üzere üçlü kamera dizilimi karşılayacak. 50 Megapiksel geniş açılı ana kamera, 12 Megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 10 Megapiksel telefoto lens kullanılacak.

10 Megapiksel telefoto lens, Galaxy S21 Plus modelinde yer alan 12 Megapiksel lense nazaran daha yüksek teknolojiye sahip olacak. Yakın vakitte duyurulan ISOCELL GN5 sensöre sahip ana kamera Ön Derin Siper İzolasyonu (FDTI) teknolojisi sayesinde düşük ışık performansı konusunda beklentileri ziyadesiyle karşılayacak.

Galaxy S22 Ultra modelinin 4.500 mAh batarya ile geleceği sertifika başvurusu sızdırıldıktan sonra katılaştı.

Yorum Yap

Yorum Yap