1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Elon Musk’ın SNL Macerası, Yatırımcıları İştahlandırıyor

Elon Musk’ın SNL Macerası, Yatırımcıları İştahlandırıyor

elon-muskin-snl-macerasi-yatirimcilari-istahlandiriyor-RJX2lg2z.jpg

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, Elon Musk‘ın dünyanın en büyük televizyon programı olarak binilen SNL’yi sunacağından ve bunun Dogecoin’le ne ilgisi olduğundan bahsetmiştik. Bilhassa de kripto para yatırımcıları nefeslerini tutmuş programı beklerken, kripto para yatırımları yapan uzman isimlerden de bu mevzuyla ilgili açıklamalar gelmeye başladı.

Piyasalarla ilgili araştırma yapmak istediğimizde başvuracağımız birinci kaynaklardan bir tanesi olan Investing.com’da paylaşımlar yapan Jesse Cohen isimli analist, kelam konusu aktifliğin Dogecoin’i tekrar uçuracağını düşünüyor. Dogecoin’in gerisinde büyük bir toplumsal medya takviyesi olduğunu tabir eden Cohen, Dogecoin’in birkaç gün içerisinde 1 dolar düzeylerine ulaşabileceğini, bunun da Dogecoin için 5 dolar bandının kapısını aralayacağını belirtiyor.

“İnsanlar, Elon Musk’ın paylaşımlarını kaçırmak istemiyorlar”

Piyasalarla ilgili görüşleriyle milyonlarca amatör yatırımcıya kelam dinleten kıdemli analist Edward Moya tarafından yapılan açıklamalara nazaran beşerler, bilhassa de kripto para yatırımcıları, Elon Musk’ın hususla ilgili en ufak bir kelamını bile atlamak istemiyor. İşte bu da milyonlarca kripto para yatırımcısını hem Elon Musk hem de Dogecoin’e kilitlemiş durumda. Pekala Elon Musk cephesinde neler yaşanıyor? SNL’yi sunacak Musk, bu hususla ilgili neler söylüyor?

“Kripto paralar umut verici lakin tekrar de dikkatli olun”

Birkaç gündür SpaceX’in çalışmalarıyla ilgili Twitter paylaşımları yapan Elon Musk, bugün saatlerinde uzunca bir mühlet sonra birinci sefer kripto para piyasalarıyla ilgili konuştu. Twitter’da yaptığı paylaşımda kripto para ünitelerinin umut verici olduğunu söyleyen Musk, tekrar de dikkatli olunması gerektiği ikazında bulundu. Mevzuyla ilgili YouTube’a düşen bir röportajını da paylaşan Musk, o röportajda ise insanların varını ağırı kripto paralara yatırmasının pek de makul olmadığını söz ediyor. Bu açıklamaları nasıl yorumlayacağınız ise büsbütün sizlerin tercihinde…

Elon Musk’ın Twitter’da yaptığı paylaşım

-Bu içerik yatırım tavsiyesi kapsamında bedellendirilemez.

Yorum Yap

Yorum Yap