1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Çağatay Ulusoy’un Yeşilçam Dizisinden Yeni Kareler Yayınlandı

Çağatay Ulusoy’un Yeşilçam Dizisinden Yeni Kareler Yayınlandı

yesilcam-1-filmloverss

Türkiye’de önemli dijital platformlar arasında yer alan BluTV izleyicilerine yeni dizileri sunmaya devam ediyor. İşte o yeni dizilerden biri olan Yeşilçam yıl sonu gelmeden izleyiciyle buluşacak. Bu konuda çalışmalara ara vermeden devam eden BluTV diziden yeni kareler yayınladı.

Beğenilen oyuncu Çağatay Ulusoy uzun bir aranın ardından ekranlara Yeşilçam dizisi ile geri döndü. BluTV’de yayınlanacak olan Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy 1960 yıllarındaki bir film prodüktörünü canlandıracak. Ayrıca dizide Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu Çağatay Ulusoy’a baş rollerde eşlik edecek. Dizinin birinci sezonu 8 bölümden oluşacaktır.

İşte Yeşilçam dizisi ile ilgili merakla beklenen o kareler.

Çağatay Ulusoy’un baş rolünü üstlendiği Yeşilçam dizisi hakkında, önümüzdeki ay yayınlanacağına dair söylentiler yer almaktadır. Ayrıca Nisan ayında gösterime gireceğine dair söylentiler de mevcuttur.

Yeşilçam dizisinin yeni fragmanı için bir önceki haberimizi inceleyebilirsiniz. Yeşilçam dizisi hakkında yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap