İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Yeşilçam’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Yeşilçam’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

gazetemag.com-cagatay

Beğenilen oyuncu Çağatay Ulusoy uzun bir aranın ardından ekranlara Yeşilçam dizisi ile geri dönüyor. BluTV’de yayınlanacak olan Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy 1960 yıllarındaki bir film prodüktörünü canlandıracak. Ayrıca dizide Selin Şekerci ve Afra Saraçoğlu Çağatay Ulusoy’a baş rollerde eşlik edecek.

Dizide Selin Şekerci dönemin ünlü sanatçılarından Mine Cansu’yu canlandırıyorken Afra Saraçoğlu ise Yeşilçam dünyasıyla henüz yeni tanışan ve sanatçı olmaya hevesli olan Tülin Saygı’yı canlandıracak.

Yeşilçam dizisinde belirttiğimiz baş rollerin dışında Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi ünlü sanatçılar yer alıyor.

Yeşilçam dizisinin yönetmenliğini adını daha önce Issız Adam, Babam ve Oğlum gibi pek çok önemli yapımlarda duyduğumuz Çağan Irmak üstleniyor.

Türkiye’de 1960 yıllarında sinema sektöründe kötü zamanlar yaşayan ve film alanında tutunmaya çalışan bir prodüktörün hikayesini konu edinen Yeşilçam yakında BluTV’de yayınlanacak.

Yorum Yap

Yorum Yap