1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Avatar 2 ve Avatar 3 Filmlerinin Vizyon Tarihleri Ne Zaman?

Avatar 2 ve Avatar 3 Filmlerinin Vizyon Tarihleri Ne Zaman?

dolubellek

Avatar’ın yönetmeni James Cameron Avatar 2 ve Avatar 3‘ün çekimlerinin tamamlandığını açıkladı.

Bundan on yıl önce vizyona giren ve film dünyasında çok fazla beğeni toplayan Avatar’ın devam filmleri merakla beklenmektedir. Film vizyona girdiği anda gişe rekorları kırarak o dönemde adından çok söz ettirmişti. Devam filmi yani Avatar 2 geçen yıl Yeni Zelanda‘da başlamıştı. Fakat pandemiden dolayı filmin çekimlerine ara verilmişti. Daha sonra Yeni Zelanda Film Komisyonu’nun filmlerin devam etmesine izin verdi. Böylece Avatar 2’nin çekimlerine yeniden başlandı.

James Cameron bir video konferans ile Avatar 2’nin çekimlerinin tamamlandığını açıklamıştı. Avatar 3 hakkında da açıklamalarda bulunan yönetmen çekimlerin tamamına yakınını çektiklerini ifade etti. Buna göre Filmin Aralık 2022 de gösterime gireceğini açıkladı. James Cameron Avatar 2’nin çekimlerini bitirirken Avatar 3’ün de çekimlerine başladıklarını söyledi.

Avatar 2 Setinden Fotoğraflar

Her ne kadar Avatar filmlerinin pandemiden dolayı çekimleri sekteye uğrasa da yönetmen her iki filmin çekimlerini bitirmiştir. Avatar severler bu iki filmin beyaz perdeye geleceği zamanı merakla beklemektedir.

Avatar hakkında daha fazla bilgi ve haber için takipte kalabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap