1. Ana Sayfa
 2. Sağlık
 3. Annesine Armağan Düşünenler İçin Samsung Markalı 10 Armağan

Annesine Armağan Düşünenler İçin Samsung Markalı 10 Armağan

featured

9 Mayıs Anneler Günü yaklaştıkça armağan alarak annesinin yüzünü güldürmek isteyen herkes küçük bir telaşa kapıldı. Tamam, biliyoruz. Annelerimize sevgimizi belirli etmek için armağan almamız kaide değil. Tekrar de yüzlerini güldürmek değer biçilemiyor.

İçerikte teknolojik eser ikram etmek isteyenler için Samsung’yan çabucak her bütçeye uygun seçenekleri ekledik. Üstelik birtakım eserlerde 100 TL’den 400 TL’ye kadar Samsung yahut Migros ikram çeki de yer alıyor. Beyaz eşyalarda ise Tefal ütü ikramı bulunuyor.

Her türlü temel irtibat gereksinimi için: Galaxy A21s akıllı telefon

 • Fiyatı: 2899 TL

Gündelik tüm irtibat muhtaçlıkları, manzaralı görüşme ve toplumsal medya konusunda hiçbir sorun yaşatmayacak akıllı telefonlardan olan A21s, akıllı telefon arayanlar için uygun fiyatlı seçenekler ortasında. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Bol bol fotoğraf çekmeyi seven anneler için Galaxy A51

 • Fiyatı: 3.699 TL

Galaxy A21s’ten daha yeterli bir ekran ve daha düzgün işlemciye sahip olan A51, bilhassa başarılı kamera performansı ile biliniyor. Şayet anneniz taşınabilir fotoğraflar çekmeyi çok seviyorsa değerlendirebilirsiniz. Esere buradan ulaşmanız mümkün.

“Madem telefon alıyorum en güzelinden olsun” diyenler için Galaxy S20 FE:

 • Fiyatı: 5.499 TL

Samsung Galaxy S20 FE, üst segment telefonların çok da işe yaramayan özelliklerinden arındırılmış bir telefon. Fiyatının daha uygun olmasının nedeni de bu. Annenizin uzun yıllar boyunca kullanacağı telefon arıyorsanız en güzel seçenek diyebiliriz. Telefona buradan ulaşabilirsiniz.

Annenizin daima yanında olacak bir yardımcı aksesuar: Galaxy Watch3

 • Fiyatı: 2.299 TL

Şayet annenizin tertipli olarak hatırlaması gereken değerli ayrıntılar varsa, şayet sıhhat bilgilerinin yakından takip edilmesi gerekiyorsa akıllı saat Galaxy Watch3’ü tavsiye edebiliriz. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar ile ortası yoksa ve toplumsal medyayı küçücük telefon ekranından kullanıyorsa gözleri yorulmasın: Galaxy Tab A7

 • Fiyatı: 1.699 TL

Uygun fiyatlı bir tablet arayışınız varsa, bilhassa annenizin yüksek performans beklentisi de bulunmuyorsa Galaxy Tab A7 epey ülkü bir eser. Buradan ulaşmanız mümkün.

Gelelim beyaz eşyalara… Yüksek nem teknolojisi ile her şeyi uzun müddet taze tutan Samsung buzdolabı

 • Fiyatı: 7.599 TL

Samsung’un Twin Cooling Plus ismini verdiği bir teknoloji sayesinde savı, bu dolabın nem oranını %70’e kadar yükselttiği istikametinde. Standart buzdolaplarında nem oranının %30 olduğunu belirten Samsung, buzdolabı tazelik konusunda öne çıktığını söylüyor. Buradan ulaşabilirsiniz.

Geniş ailelerin anneleri için gardırop tipinde Samsung buzdolabı:

 • Fiyatı: 8.799 TL

554 litrelik iç hacmi olan ve yeniden Twin Cooling teknolojisine sahip bu dolap büyük ailelerin anneleri için epeyce ülkü bir eser. Buradan ulaşabilirsiniz.

Yıkama sırasında çamaşır eklenebilen, akıllı telefona bağlanabilen Samsung Çamaşır makinesi:

 • Fiyatı: 4.399 TL

9 kilogram ve 1400 periyot özelliklerine sahip olan Samsung’un bu çamaşır makinesi, yılama sırasında durdurulabiliyor. Böylelikle unutulan çamaşırlar sonradan eklenebiliyor. Ayrıyeten arıza takibi için akıllı telefon ile irtibat da kurabiliyor. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Tefal ütü ikramlı klasik Samsung çamaşır makinesi:

 • Fiyatı: 3.999 TL

Şayet anneniz bir paklık tutkunuysa bu makinedeki Köpükte Bekletme sistemi çok işine yarayabilir. 8 kilogram kapasite 1200 devre sahip makine birebir vakitte Anneler Günü’ne özel ütü armağanı ile birlikte geliyor. Buradan ulaşabilirsiniz.

Çamaşırları yarı yarıya daha süratli yıkayan Samsung çamaşır makinesi:

 • Fiyatı: 6.799 TL

Samsung’un QuickDrive ismini verdiği bir teknoloji sayesinde bu çamaşır makinesi yıkamayı yarı yarıya daha kısa müddette tamamlıyor. Buna karşın çamaşırlar annenizin istediği paklığa konuşabiliyor. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap